A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Koolitusele.ee | Ettevõtluskoolitus Stardiedu |

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner. Vt täpsemaid tingimusi

Projektiekspert OÜ

Projektiekspert_edukas_ettevote2012

Ajakava

11. dets.
toode ja turundus (turg, sihtrühmad, nende prognoos, reklaam, müügi- ja jaotuskanalid) - Enno Aermates 
ettevõtjale olulised infokanalid, tugistruktuurid, toetuse taotlemise võimalused I - Meeli Vaikjärv
14. dets. tööõigus (erinevad lepingute tüübid, nende sõlmimine, poolte õigused ja kohustused) - Tiit Kruusalu
ettevõtluse olemus, ettevõtja isiksuse omadused - Markus Kõiv
10. jaan. äriidee analüüs, äriplaan ja selle koostamise põhimõtted ning äriplaani individuaalne koostamine I - Anu Lomp
11. jaan. äriidee analüüs, äriplaan ja selle koostamise põhimõtted ning äriplaani individuaalne koostamine II - Anu Lomp
14. jaan. ettevõtjale olulised infokanalid, tugistruktuurid, toetuse taotlemise võimalused II - Meeli Vaikjärv töötervishoiu ja tööohutuse alane korraldus ettevõttes - Ülle Mugu
äriseadustiku nõuded, ettevõtlusvormid, nende erinevused - Peeter Pärtel
17. jaan. Fookusgruppides äri analüüs - Anu Lomp, Kai Krashevski, Meeli Vaikjärv jt
18. jaan. raamatupidamise põhialused - Peeter Pärtel maksunduse alused, maksustamine - Peeter Pärtel
22. jaan. finantsplaneerimine (tulud-kulud, prognoosid, kassavooplaan, kasumiaruanne jmt) - Anu Lomp Kaitsmine, kokkuvõtted

Koolituspäevad kestavad 10.00-17.15

Kohti: 20

Lisainfo:
koolitus@projektid.ee

626 3236
Markus A. Kõiv

KorraldajaProjektiekspert OÜ on aastast 2002 toimiv Eesti kapitalil põhinev firma, kelle põhiteenus on projektide koostamine toetuste taotlemiseks fondidelt.

Aitame Teil rahastust taotleda fondidest. Projektiekspert OÜ

Koolituskeskus Projektiekspert omab koolitusluba nr 6440HTM õppekavale "Projekti kirjutamine, rahastamine ja juhtimine avalikus, mittetulundus- ja ärisektoris"

Äriplaani ja ettevõtluskoolitus - STARDIEDU

Aeg: 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) vahemikus 11. detsember 2012 - 22. jaanuar 2013 + lisavalikud: äriplaani analüüs fookusgrupis (4,5 akad. tundi) + ekspordimoodul (4,5 akad. tundi) + internetiturunduse moodul (4,5 akad. tundi) 


Sihtgrupp: koolitus sobib Teile, kui plaanite alustada ettevõtlusega või olete firma äsja loonud.

Koolituse tutvustus:

Ettevõtluskoolituse teravik on suunatud äriplaani kavandamisele ja koostamisele. Lisaks saate põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, mida vajab alustav ettevõtja.
Boonusena testime Teie projektiideid ning teeme põhjaliku analüüsi äriplaanile.
Kui koostate kursuse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

 

Koolitajad

Anu LompPõhikoolitaja Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ning äriplaanide ja projektide kirjutamine. Anu abiga on 10 tööotsijat saanud Töötukassast alustava ettevõtja toetuse äriplaanidele raha. Lisaks on ta toonud mitmetele ettevõtetele EAS Starditoetuse ja kirjutanud muid edukaid projekte (EAS, PRIA), peamiselt koolitus ja turism.

Anu Lomp on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse erialal ning magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelist transporditeenust pakkunud ettevõttest.

Anu omab ise kogemust töötuna ettevõtlusega alustamisest ja on hiljem koostöös Töötukassaga tegelenud töötute nõustamisega äriplaani kirjutamise ja ettevõtlusega alustamise teemal.Kai KrashevskiProjektiideede analüüsija Kai Krashevski igapäevane töö on projektiideede analüüsimine, finantseerijate leidmine, projektitaotluste ja äriplaanide koostamine. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli (filoloogia), õppinud vahetusüliõpilasena Sankt-Peterburgi Riiklikus Ülikoolis ning omandab Estonian Business Schoolis magistrikraadi (rahvusvaheline ärijuhtimine).

Kail on 5aastane töökogemus rahvusvahelises tootmisettevõttes.


Peeter Pärtel - ettevõtja ja investor. Peetril on kogemust mitme väikeettevõttega alustamiPeeter Pärtelsel - mõni neist on ebaõnnestunud (tuleohutus) ning mitmed tegutsevad edukalt (raamatupidamine, koolitused, kirjastamine). Investorina paigutab Peeter enda ja teiste inimeste raha Tallinna korteritesse, mille haldamisega ta ka ise tegeleb. Raamatupidamise valdkonna suurimad saavutused on seotud ettevõtete raha tagasisaamisega Maksu- ja Tolliametilt situatsioonides, mil need tundusid nende ettevõtete jaoks juba lootusetud.


Markus Alfred KõivMarkus Alfred Kõiv – 14 aastat projektikirjutamisega tegelenud sotsiaaltöö magister, Projektiekspert OÜ juhataja ja koolitaja, kellel on muuhulgas ka mitmeaastane Tallinna Ülikooli projekti rahastamise teemalise loengusarja lugemise kogemus.
 

Meeli VaikjärvMeeli Vaikjärv - üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõte nõustamisel ja äriplaanide hindamisel, akrediteeritud konsultant (IV tase). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana ning magistrikraadi Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal. Praegu seotud antropoloogia õpingutega Tartu Ülikoolis. Enne konsultanditööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.Tiit KruusaluTiit Kruusalu - tööintervjuud, keerulised töölepingud, nende muutmine, töösuhte kokkuleppeline või sunnitud lõpetamine, töövaidlused nii töötajaid kui tööandjaid kaitstes, sisekoolitused, töötajate motiveerimine ja ebameeldivad distsiplinaarküsimused, iseendale töö otsimine - see on 17 aastat personalijuhtimise kogemust ja oskust ennast asetada nii töötaja kui tööandja rolli. Praegused kliendid on valdavalt väikeettevõtjad, kes tegevust alustades või peale esimesi kasvuraskusi soovivad oma tööõigusega seotud asjad korras hoida või vigadest õppinuna need tagantjärele korda saada. Tiit annab tasuta nõuandeid portaalides, on külalislektor ja METI personaliabi OÜ omanik.

ÜÜlle Mugulle Mugu on pikaaegse kogemusega personalijuht ja töökeskkonna spetsialist, kes on töötanud erineva suurusega ettevõtetes. Praegu on ta personalijuht Eesti ühes juhtivamas jalanõude jaemüügifirmas. Viimasel kolmel aastal on Ülle hakanud jagama loengutes ja seminarides oma rikkalikku erialast kogemustepagasit. Ülle Mugu loengud ei ole kuivad teooriatunnid, vaid nendes on „igav“ seadusetekst illustreeritud näidetega igapäevaelust. Praktikuna oskab Ülle välja tuua selle, milliste seadusenõuetega peab alustav ja juba tegutsev ettevõtja tingimata arvestama. Ülle Mugu on viinud läbi ka karjäärinõustamise koolitusi töötutele, milles õpitakse kirjutama sellist CV-d ja motivatsioonikirja, mis äratab kindlasti vähegi professionaalse personalitöötaja tähelepanu. Kogenud personalijuhina oskab Ülle sellistel koolitustel näiteid tuua suurematest vigadest ja ohtudest kandideerimisel ja intervjuul.
Oma praktilisele kogemusele on Ülle Mugu teoreetilise tausta saanud Mainori Kõrgkoolis rakenduspsühholoogia erialal personalijuhtimist õppides ning Tartu Ülikoolis, kus omandas haridusteaduste magistrikraadi.


Enno AermatesEnno Aermates - 14 aastat edukat juhtimiskogemust tootmisjuhi, müügijuhi ja kvaliteedijuhina peamiselt logistikavaldkonnas. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli autoinseneri erialal ja hiljem täiendanud ennast ärijuhtimise alal Audentes University-s ja Warwick Business Schoolis Inglismaal. Enno omab ka kahe väikese ettevõtte nullist alustamise kogemust kaasates EAS-i starditoetust.

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

  • Põhipakett: Kiiremate soodushind koolitussarjale (27. novembrini k.a.) on 896 eurot + km. Tavahind 1120 eurot + km.
  • Fookusgrupp: Lisaks on võimalus põhjalikult analüüsida oma äriideed fookusgrupis (min 3 osalejat), kus iga gruppi juhib kogenud ärinõustaja. Fookusgrupi tegevus kestab 4,5 tundi eraldi koolituspäeval. Väikeses grupis saate täpsustada just enda äriidee nüansse, tasuvust, kulutuste sobivust fondidele jm üliolulist. Fookusgrupi pakett maksab lisaks põhipaketile 120 eurot + km.
  • Ekspordimoodul: Kui Teie tootel/teenusel on ekspordipotentsiaal, on mõistlik valida eksporti ja sellele suunatud toetusi, tugimeetmeid ja praktilisi kogemusi sisaldav ekspordimoodul, mis kestab 4,5 tundi eraldi koolituspäeval. Aeg lepitakse kokku huvilistega. Väikeses grupis saate arutada kogenud koolitajaga enda äriidee sihtturgude võimalusi. Pakett maksab lisaks põhipaketile 120 eurot + km.
  • Internetiturundus, tasuta koduleht, kasulikud arvutiprogrammid: Kui soovite teada, kuidas kasutada tasuta võimalusi reklaamiks, teha paari hiireklikiga tasuta koduleht, luua veebis arveid jne. Pakett maksab lisaks põhipaketile 120 eurot + km.

 

Ühest asutusest tulijatele kehtib alates teisest osalejast 20% soodustus, mis lisandub ka kiiremate soodushinnale. Tasu sisaldab jaotusmaterjali paberkandjal, tervislikke suupisteid ning korralikku lõunat.

Registreerumise tühistamine: Osalustasu tagastatakse 90%, kui teatate oma mitteosalemisest kuni 12 päeva enne koolituse toimumist. Pärast seda tagastame 50% osalustasust.

Asukoht: Dzingel Hotell, Männiku tee 89, Tallinn (tasuta parkimine).